ЗАКОН ПРО ПОДВІЙНЕ ГРОМАДЯНСТВО В УКРАЇНІ ДАСТЬ РОСІЇ ІНДУЛЬГЕНЦІЮ ДЛЯ ВИДАЧІ ПАСПОРТІВ В КРИМУ І НА ДОНБАСІ – ГЕРАЩЕНКО

Закон про запровадження подвійного громадянства для українців несе загрози для суверенітету та територіальної цілісності нашої держави, тому що Росія використає цю можливість для ще активнішої паспортизації окупованих українських територій Донбасу та Криму.

Про це сказала співголова фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко в інтерв’ю телеканалу “Прямий”.

При цьому вона наголосила: “Очевидно, що нам потрібен закон “Про іноземних українців” для того, щоб таки чином підтримати велику українську діаспору, яка сьогодні є у багатьох європейських країнах, Канаді, інших країнах. Вони прагнуть бути більше залученими до питань України”.

“З іншого боку, якщо буде прийнято подібний закон,  ми дійсно відкриваємо велику “скриньку Пандори”. Не секрет, що сьогодні відбувається насильницька паспортизація громадян окупованих територій з боку Російської Федерації”, – заявила депутат.

“Зверніть увагу, що наша нинішня влада жодного разу не зробила заяви з цього приводу. Навіть на саміті в Парижі ми не чули, щоб президент звернувся до свого візаві Путіна і сказав: припиніть роздавати паспорти в Донецьку, Луганську і Криму – це українські території”, – підкреслила Ірина Геращенко.

Вона також зазначила, що є небезпека, що і в інших регіонах України громадяни мають паспорти інших країн.

“Тут є дуже серйозне питання відносно того, чи можуть бути громадяни інших країн, наприклад, на державній службі, бути допущені до державної таємниці”, – зауважила співголова фракції.

Вона підкреслила важливість не забувати про захист державного суверенітету, територіальної цілісності і питань, що стосуються державної таємниці.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський анонсував про запровадження в Україні подвійного громадянства.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин