Імпічмент Трампу провалився: Що очікує на Америку та які наслідки для України?

Сенат США виправдав президента Дональда Трампа у справі про імпічмент за обома статтями звинувачень – зловживання владою й перешкоджання роботі Конгресу.

Про це пише Ілія Куса на своїй сторінці в Facebook.

Сенат “всьо”. Дональда Трампа виправдали.

Стаття “зловживання владою”:

  • Винен – 48
  • Не винен – 52

Стаття “перешкоджання роботі Конгресу”:

  • Винен – 47
  • Не винен – 53

Тільки один сенатор-республіканець проголосував проти Трампа – це колишній кандидат у президенти США, сенатор від штату Юти Мітт Ромні.

Як і обіцяли республіканці ще в грудні, імпічмент “помер” в Сенаті швидко, спокійно і не сильно страждаючи, можна сказати, уві сні.

Суд пройшов плавно, розмірено, без свідків, без додаткових доказів, без запитів у держоргани. Зачитали стартові аргументи, подебатували кілька тижнів, закінчили фінальними аргументами, і все.

Такого лайтового і поверхневого імпічменту США ще не бачили. RIP усталені правила та інституції. На Америку чекає етап великих і хворобливих змін. На краще або на гірше – час покаже.

Тепер Дональда Трампа нічого не стримує. З урахуванням останніх подій з демократичними кокусами в штаті Айова, де стався повний “фейл” з підрахунком голосів, а всі кандидати “пересрались” між собою, у Трампа є всі шанси переобратися.

Заспокойтеся, для України нічого принципово не зміниться.

А можливо, все може ще погіршати, беручи до уваги наші відносини з адміністрацією Трампа, і взагалі – нашу феноменальну здатність створювати токсичне середовище і робити якісь незрозумілі тактичні рухи, що трощать все довкола.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин