Дипломатичний скандал. Консула України в Молдові відсторонили через підозру в зґвалтуванні неповнолітньої

7 лютого стало широко відомо, що українського консула у молдавському місті Бєльці тимчасово відсторонили від виконання обов’язків через підозри у зґвалтуванні неповнолітньої.

НВ розповідає, що відомо про дипломатичний скандал.

Що відомо про зґвалтування

Молдавське видання deschide.md повідомило, що 4 лютого ввечері у Бельцях двоє чоловіків у віці 37 і 38 років зґвалтували 17-річну дівчину.

Інформацію про це йому підтвердила прес-секретар поліції Бельців Євгенія Молчанова.

Вона відмовилася повідомити подробиці про справу.

«На даний час всі обставини встановлені, але з огляду на той факт, що жертва є неповнолітньою, ми зобов’язані захищати її за законом. Інші подробиці ми поки що не можемо вам повідомити», – заявила вона.

Джерела видання, близькі до розслідування, повідомили, що одного з підозрюваних затримали на 72 години, тоді як підозрюваний, якому 37 років, не був затриманий, тому що володіє дипломатичним імунітетом.

Ці ж джерела повідомили, що підозрюваним є консул українського консульства у Бельцях Олександр Сторожук.

Видання nordnews.md повідомило, що постраждала дівчина з району Сангерей, а злочин стався в районі Дачія. Інформацію про зґвалтування неповнолітньої дівчини виданню підтвердили в поліції і прокуратурі Бєльців. При цьому зазначається, що заступник начальника прокуратури Бєльців Олександр Келак заявляв, що не знає про цю справу.

Це видання із посиланням на свої джерела теж повідомляє, що один із підозрюваних – консул українського консульства Олександр Сторожук, і він не був затриманий через дипломатичний імунітет.

Видання також повідомило, що постраждала дівчина з неповної сім’ї, а її мати працює за кордоном.

Реакція українських дипломатів

Консул України в Бельцях Олег Євдокимов заявив виданню esp.md, що консульство не буде коментувати інформацію про зґвалтування неповнолітньої їхнім співробітником.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин