СКАСОВАНІ РЕЙСИ, АВАРІЙНІ ПОСАДКИ ТА ЗАТОПЛЕНІ ВУЛИЦІ: ЄВРОПОЮ ПРОКОТИВСЯ ПОТУЖНИЙ УРАГАН “СІАРА”

Пасажирський літак через сильний вітер здійснив рейс “Нью-Йорк – Лондон” за рекордно короткий час.

У неділю, 9 лютого, на Європу обрушився потужний ураган “Сіара” зі штормовим вітром і зливами, який пронісся територіями Великої Британії, Німеччини та Нідерландів.

Через ураган було скасовано багато поїздів, десятки внутрішніх і міжнародних авіарейсів, зупинено поромне сполучення в різних напрямках.

Як повідомляє Mirror, від урагану у британському місті Вінчестера загинув 58-річний чоловік, на його автомобіль впало дерево. Це сталося 10 лютого через потужні пориви вітру.

Зазначається, що через інцідент дорога у місті була закрита на кілька годин, поки рятувальники її не розчистили.

У Великій Британії потужні зливи затопили вулиці Йорку, вітер поламав дерева, а влада скасувала футбольні матчі, фермерські ярмарки та культурні заходи.

Також у Великій Британії ураган змусив хвилюватися пасажирів літаків, які через сильний вітер або не могли приземлитися, або навпаки здійснювали аварійні посадки.

Так, як повідомляє The Sun, літак British Airways не зміг через вітер піти на посадку в аеропорту “Хітроу”.

Раніше повідомлялося, що 9 лютого

Літак завдяки урагану долетів із Нью-Йорка до Лондона за рекордно короткий час
пасажирський літак Boeing 747 авіаперевізника British Airways здійснив рейс “Нью-Йорк – Лондон” за рекордно короткий час, зокрема, за 4 години 56 хвилин. Причиною став попутний штормовий вітер – урагану “Сіара”, що став найсильнішим у Великій Британії за останні сім років. Судно через сильний вітер розвинуло максимальну швидкість: до 825 миль на годину (1327 км/год). 

Зазначається, що до удару “Сіари” готуються в Бельгії. Там оголошено “помаранчевий” рівень небезпеки. У містах закрито всі парки, перекрито деякі вулиці й окремі ділянки автотрас, які проходять через лісові чи паркові зони. В аеропортах Брюсселя, Льєжа і Шарлеруа скасовано близько сотні рейсів.

Крім того, громадян Німеччини попередили про потужний буревій “Забіне”. За прогнозами, пориви вітру сягатимуть від 100 до 175 кілометрів на годину.

Більше читайте тут: https://tsn.ua/svit/skasovani-reysi-avariyni-posadki-ta-zatopleni-vulici-yevropoyu-prokotivsya-potuzhniy-uragan-siara-1488897.html

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин