Увага! Оголошено конкурс

Департамент соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

 • головного спеціаліста відділу правової роботи, контролю та аудиту;
 • головного спеціаліста відділу планування та фінансування.
  Основні вимоги до кандидатів: громадянство України; освіта вища не нижче ступеня бакалавра; без вимог до стажу роботи; вільне володіння державною мовою; досвід роботи з комп´ютерними програмами; вік: до 65 років.
  Необхідні документи для участі у конкурсі: заява про участь у
  конкурсі; особова картка (форма П-2ДС); дві фотокартки 4х6 см; копії документів про освіту; декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2019 рік подається шляхом заповнення відповідних форм на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з використанням програмних засобів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування ( https://portal.nazk.gov.ua/login ); копія паспорта; медична довідка про стан здоров’я; письмова згода на проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»; копія
  військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).
  За додатковою інформацією щодо основних функціональних обов’язків та кваліфікаційних вимог, розміру та умов оплати праці та для подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантних посад звертатися протягом 30 днів з дня опублікування оголошення про конкурс за адресою: вул. Небесної Сотні, буд. 54, каб. 17, тел. 73-94-75.
  Додатково повідомляємо, що конкурс передбачає проведення
  письмового іспиту для перевірки знань Конституції України, законів України «Про державну службу», «Про запобігання корупції», «Про службу в органах місцевого самоврядування» та знання законодавства України з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідного відділу.
Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин