Як коронавірус вплине на виробництво смартфонів у 2020 році

Спалах епідемії нового коронавірусу у 2020 році зачепив чи не кожну індустрію. Зокрема, перший квартал нового року обіцяє бути складним для провідних виробників смартфонів.

Дослідницька компанія TrendForce погіршила свій прогноз, пов’язаний із глобальним виробництвом мобільних телефонів, повідомляє Forbes.

Цей показник опустився до п’ятирічного мінімуму, досягнувши 12%. Це означає, що кількість смартфонів, виготовлених упродовж першого кварталу 2020 року зменшиться на 275 мільйонів одиниць. Раніше аналітики передбачали скорочення темпів виробництва смартфонів на 10%.

Затримки у відновленні повноцінної діяльності фабрик, контроль за чисельністю населення, а, отже, невизначеність щодо повернення працівників до роботи призведуть до того, що обсяги місячного постачання компонентів для телефонів значно скоротяться. Цей фактор завдасть шкоди світовим виробникам смартфонів.

Що буде далі, залежатиме від кількості робітників, які повернуться чи не повернуться на свої робочі місця, а також від темпів переміщення товарів через митницю. Ще до Нового року за місячним календарем був дефіцит активних і пасивних запчастин для смартфонів та модулів камер, – зазначають експерти TrendForce.

Коронавірус у 2020 році: епідемія з Китаю загрожує популярним брендам смартфонів

Серед шести провідних брендів смартфонів основна виробнича база лідера ринку – компанії Samsung – знаходиться у В’єтнамі. Тому для південнокорейського техгіганта проблема недостатньої кількості робочої сили не така значуща в порівнянні з Китаєм. Окрім того, Samsung займає лише 2% внутрішнього китайського ринку. Отже, за словами аналітиків TrendForce, компанія зазнала найменшого збитку від коронавірусу.

Однак і для цієї компанії не все так добре. Адже, як відомо Samsung купує запчастини для смартфонів саме в Китаї. У результаті темпи виробництва пристроїв цього бренду в першому кварталі 2020 року будуть меншими на 3%, прогнозують у TrendForce.

Найбільший застій у виробництві мобільних телефонів спостерігається в китайського бренду Huawei. Аналітики передбачають, що в першому кварталі цього року компанія виготовить 42,5 мільйона одиниць смартфонів, що на 15% менше, ніж передбачалося раніше.

Щодо Apple, то купертинівський техгігант постраждає від повільних темпів розроблення нових iPhone у другій половині 2020 року.

Уповільнення темпів виробництва смартфонів вплине на майбутній реліз iPhone SE2 (також відомий як iPhone 9) та знизить наш прогноз на перший квартал 2020 року приблизно до 10% – із 45,5 мільйонів до 41 мільйона одиниць, – повідомили в TrendForce.

Річний прогноз дослідницької компанії загалом оптимістичний. Аналітики стверджують, що спалах епідемії коронавірусу справді став причиною уповільнених темпів виробництва смартфонів провідних брендів. Однак показники в другому кварталі цього року залежатимуть від того, як далі розвиватиметься коронавірус, а також від ступеня відновлення звичного режиму постачання.


https://24tv.ua/investment/yak_koronavirus_vpline_na_virobnitstvo_smartfoniv_u_2020_rotsi_n1280165

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин