НБУ має намір подати апеляційні скарги на рішення щодо наглядової ради Ощадбанка

Центробанк вважає таке рішення суду втручанням до сфери своєї виключної компетенції

Національний банк України (НБУ) не погоджується з рішеннями суду за позовами колишніх голови і членів наглядової ради Ощадбанку та оскаржить їх у суді вищої інстанції. Про це повідомляється на веб-сайті НБУ у четвер.

«Нацбанк має намір подати апеляційні скарги на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 18 та 19 лютого, якими задоволено позовні заяви колишнього голови наглядової ради Ощадбанку Шевкі Аджунера, а також екс-членів наглядової ради Дмитра Власова та Олексія Резнікова», – зазначається у повідомленні.

Суд визнав протиправними та скасував рішення Комітету з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайту) платіжних систем Нацбанку про відмову у погодженні їхніх кандидатур на посади голови та членів наглядової ради Ощадбанку. 

Згідно з повідомленням, погодження керівників банків, у тому числі голови та членів наглядової ради, є виключно компетенцією Нацбанку відповідно до статті 42 закону про банки.

За даними НБУ, зокрема, Шевкі Аджунер одночасно, обіймаючи посаду голови наглядової ради Ощадбанку, головує також у наглядових радах Укренерго та Укрзалізниці, які є клієнтами банку: потенційний конфлікт інтересів.

Стосовно Дмитра Власова у повідомлені зазначається, що результати співбесіди продемонстрували неналежний рівень його професійної підготовки.

Як повідомлялося, члени наглядової ради Ощадбанку, кандидатури яких відхилив Нацбанк, були обурені рішенням банківського регулятора та заздалегідь попередили про намір відстоювати свою репутацію в суді.

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
27 Березня, 2020 П’ятниця
26 Березня, 2020 Четвер
25 Березня, 2020 Середа
більше новин