Зеленський про евакуацію українців з Китаю: бактеріологічної небезпеки немає

Бактеріологічної небезпеки через евакуацію українців з Китаю немає, повідомив президент України Володимир Зеленський у Facebook.

Він заявив, що евакуйовані житимуть у закритому медичному центрі Національної гвардії у Нових Санжарах.

«Він (центр – ред.) буде повністю ізольований та переведений на суворий режим бактеріологічної безпеки. Протягом двох тижнів це буде, напевне, найбільш охоронюваний об’єкт у країні. Співчуваю нашим евакуйованим, бо вже знаю, що таке перебувати під особистою охороною, а в них охорона буде набагато серйозніша, ніж у президента. Тобто бактеріологічної небезпеки немає», – написав Зеленський.

Водночас він заявив про «іншу небезпеку» – «забути про те, що всі ми люди і всі ми – українці».

«Коли Франція евакуювала людей з Уханя і їх привезли в одне з міст, реакція у мешканців цього міста була одна: вони турбувалися про життя і здоров’я своїх співгромадян, співчували тим, хто опинився у складній ситуації. Навіть у Казахстані, коли наш літак з Уханя сів на дозаправку й доправив казахстанського громадянина, не було жодних протестів і блокувань. Навпаки всі дякували й раділи, що людина нарешті вдома. На жаль, не всі з нас можуть пишатися такою ж людяною реакцією», – заявив Зеленський.

Президент зазначив: спроби «перекрити траси, блокувати госпіталі, не пустити громадян України в Україну – цим ми показуємо далеко не найкращий бік нашого характеру».

Літак громадянами приземлився в аеропорту «Бориспіль» близько 9:40. Перед цим він майже дві години кружляв над територією Харківської області.

Міністерство внутрішніх справ повідомило, що літак приземлився в «Борисполі» на дозаправку й потім полетить до Харкова.

Президент України Володимир Зеленський пояснив, що літак спочатку не полетів до Харкова через складні погодні умови.

Міністр охорони здоров’я України Зоряна Скалецька повідомила про підготовку кількох локацій у різних регіонах для 14-денного карантину евакуйованих українців та іноземців із китайського Уханя у зв’язку зі спалахом коронавірусу.

https://www.radiosvoboda.org/a/news-zelensky-kytai/30444904.html

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин