Сутички у Нових Санжарах: ще п’ять осіб отримали підозри

Сьогодні до суду було спрямовано клопотання про обрання запобіжного заходу щодо п’яти осіб, які брали участь у протестах проти розміщення евакуйованих з Уханя громадян у Нових Санжарах на Полтавщині. Усім п’ятьом було вручено підозри, суд має 24 години на ухвалення рішення. Про це на брифінгу у Нових Санжарах сказав радник міністра внутрішніх справ України Іван Варченко, передає кореспондент УНН.

“Сьогодні до суду спрямовано клопотання про обрання запобіжного заходу щодо осіб, які підозрюються, отримали зараз підозри в організації масових заворушень за статтею 294 ККУ. Вони будуть розглянуті полтавським судом, і відповідно буде прийнято рішення щодо запобіжного заходу”, – сказав Варченко.

З його слів, наразі діяльність поліції спрямована на те, щоб “формувати правову свідомість на території в тому числі селища Нові Санжари”.

“Нагадаю, на сьогодні шестеро осіб отримали підозри. З них один – підозра за 345 статтею ККУ, йдеться про новосанжарця, який сів в автомобіль і намагався наїхати на співробітників Нацгвардії. П’ятеро осіб, по яких запобіжний захід буде сьогодні розглядати полтавський суд, отримали підозри щодо статті 294 ККУ “організація масових заворушень”. Санкція статті – від 5 до 8 років (позбавлення волі – ред.)”, – додав радник міністра.

Він зазначив, що суд має 24 години на ухвалення рішення. Правоохоронці наполягають на триманні під вартою.

https://www.unn.com.ua/uk/news/1854343-sutichki-u-novikh-sanzharakh-sche-pyat-osib-otrimali-pidozri

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
3 Квітня, 2020 П’ятниця
2 Квітня, 2020 Четвер
1 Квітня, 2020 Середа
більше новин