Україна занепокоєна ескалацією в Сирії та засуджує дії режиму Асада і Російської Федерації

Україна глибоко занепокоєна суттєвою ескалацією ситуації в сирійському місті Ідліб. Про це йдеться у заяві Міністерства закордонних справ України, передає УНН.

“Україна глибоко занепокоєна суттєвою ескалацією ситуації в Ідлібі та засуджує дії режиму Башара Асада і Російської Федерації, яка його підтримує і надає йому всіляке сприяння, внаслідок чого гинуть як військові, так і цивільні”, – йдеться у заяві.

У МЗС висловили щирі співчуття турецькій стороні, яка втратила своїх військових.

“Солідаризуємося із позицією НАТО та світової спільноти, яка закликає до негайного припинення насильства і виконання попередньо досягнутих домовленостей у рамках врегулювання сирійського питання. Стражданням людей має бути покладено край та відвернено чергову гуманітарну катастрофу в Сирії”, – підкреслили дипломати.

Нагадаємо, в результаті повітряного удару сил режиму Башара Асада в Ідлібській зоні деескалації 27 лютого загинуло 33 турецьких військовослужбовців, 32 отримали поранення.

Туреччина прийняла рішення скликати екстрене засідання НАТО у відповідь на загибель турецьких військових і російсько-сирійський наступ в Ідлібі.

Як повідомлялося раніше в УНН, у НАТО розкритикували РФ і Сирію за “невибіркові авіаудари” в Ідлібі.

https://www.unn.com.ua/uk/news/1854973-ukrayina-zanepokoyena-eskalatsiyeyu-v-siriyi-ta-zasudzhuye-diyi-rezhimu-asada-i-rosiyskoyi-federatsiyi

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин