Зеленський на Полтавщині змінив голів семи райдержадміністрацій

19 березня президент України Володимир Зеленський підписав розпорядження про призначення голів семи райдержадміністрацій на Полтавщині.

Як сказано на сайті президента України, Зеленський звільнив Віталія Панченка з посади голови Зіньківської РДА та призначив Геннадія Хорошуна; з посади голови Котелевської РДА звільнив Віктора Колоса та призначив Павла Лугового; з посади Оржицької РДА звільнив Олену Гуленко та призначив Романа Сидоренка; з посади голови Чутівської РДА звільнив Сергія Апряткіна та призначив Тетяну Данільченко. Також президент України призначив Наталію Величко головою Глобинської РДА, Тетяну Костенко головою Лохвицької РДА а Івана Черкуна головою Решетилівської РДА.

Раніше президент Володимир Зеленський звільнив Ігоря Сопеля з посади голови Тернопільської обласної державної адміністрації.

Таккож президент Володимир Зеленський звільнив Олексія Чернишова з посади голови Київської обласної державної адміністрації.

Раніше президент Володимир Зеленський видав укази про звільнення голів Житомирської, Рівненської та Черкаської обласних державних адміністрацій.

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
1 Квітня, 2020 Середа
31 Березня, 2020 Вівторок
30 Березня, 2020 Понеділок
більше новин