Разумков анонсував позачергове засідання Ради

Верховна Рада планує зібратися на позачергове засідання, заявив у ефірі каналу «Україна» увечері 22 березня спікер парламенту Дмитро Разумков.

Перед тим він заперечив, що парламент пішов на карантин.

«Парламент не на карантині, парламент працює. Дійсно, в режимі комітетському, однак це не карантин. Народні депутати працюють або очно в комітетах, або так само використовують телекомунікаційні мережі для того, щоб спілкуватися, приймати рішення, і парламент продовжують працювати. Так, ми зменшили кількість людей, які сьогодні відвідують парламент, ми намагаємося вберегти здоров’я і апарату в першу чергу, тому частина людей працюють у віддаленому режимі», – зазначив Разумков.

На питання, чи зможе парламент зібратися, щоб запровадити надзвичайний стан в Україні, спікер відповів, що народні депутати шукають «додаткові механізми», щоб виконувати свою роботу.

«Сьогодні ми готуємося до позачергового засідання Верховної Ради, коли воно відбудеться. Колеги напрацьовують ряд законопроєктів, вони майже готові. Я думаю, що до вечора вони будуть повністю підготовлені в комітетах», – сказав він.

За словами Разумкова, члени Верховної Ради «вирішили відкласти політику до кращих часів». Дати ймовірного позачергового засідання він не назвав.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин