У місті створили штаб

Сьогодні виконавчим комітетом Кременчуцької міської ради прийняте рішення «Про створення штабу оперативного реагування щодо запобігання поширенню на території міста Кременчука гострої респіраторної  хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2» . Очолюватиме штаб міський голова Віталій Малецький. До його складу увійшли заступники міського голови, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету, а також представники Кременчуцького міськрайонного управління ДСНС України в Полтавській області, Кременчуцького  міськрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень  «Полтавський ОЛЦ МОЗ України», Держпродспоживслужби,  військових частин та інші.                             

         За словами керівника міста це рішення підготовлене з метою оптимізації зусиль підрозділів виконавчого комітету, протиепідеміологічної комісії та комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. До цього штабу буде залучено працівників національної поліції, патрульної поліції, національної гвардії та збройних формувань, які розташовані на території міста Кременчука.  Засідання проводитимуться  з використанням електронних засобів комунікації  у максимально  дистанційному режимі, щоб керівникам не потрібно було переїжджати з місць їх постійної дислокації, в разі потреби за окремим викликом їх будуть запрошувати на засідання.

         Віталій Малецький зазначив, що засідання штабу проводитимуться щоденно о 10 годині ранку в дистанційному режимі, для того, щоб аналізувати результати роботи за попередній день і відповідно спланувати роботу на день поточний.

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин