Глава МЗС Австрії назвав безперспективними спроби Росії скасувати санкції через коронавірус

Росія не зможе домогтися скасування санкцій на тлі пандемії коронавірусу, вважає федеральний міністр з питань Європи, інтеграції та закордонних справ Австрії Александер Шалленберг.

“Спроби Росії скасувати санкції через коронавірус є безперспективними”, – наголосив він під час телефонної розмови з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою у четвер, повідомляє прес-служба МЗС України.

Обидва міністри констатували єдність позицій щодо необхідності збереження санкцій міжнародного співтовариства як відповіді на агресивні дії Росії та порушення Москвою норм міжнародного права.

Крім того, Кулеба і Шалленберг домовилися, що австрійська влада з розумінням поставиться до важких обставин українців, чий термін перебування в Австрії може бути перевищено внаслідок карантину.

Кулеба також відзначив активне сприяння Відня у створенні можливостей транзиту територією Австрії для українських громадян, які повертаються автотранспортом з Європи.

У свою чергу Шалленберг подякував Україні за допомогу в поверненні громадян Австрії з України рейсами українських авіакомпаній.

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
3 Квітня, 2020 П’ятниця
більше новин