Учені назвали 5 видів продуктів для найкращого захисту від коронавірусу

Американські лікарі склали список з п’яти продуктів, які підвищують імунну систему і покращують захист організму від коронавірусу COVID-19, передає Times Now.

Як зазначається, першим серед захисників названий імбир. В ньому великий вміст аскорбінової кислоти, вітамінів групи В, А, цинку, кальцію, йоду, природних антибіотиків і антимікотиків. Імбир надає зміцнюючу дію на організм і підвищує опірність різним захворюванням.

Крім того, імбир володіє унікальною властивістю очищати організм від практично всіх видів токсинів: харчових, радіаційних і хімічних.

Як відзначають вчені, імбир, поряд з куркумою, яблуками і часником входять у перелік продуктів, які здатні очищати легені. Як відомо, коронавірус COVID-19 є хворобою, яка знищує саме легені.

Також в список корисних продуктів потрапила куркума – її основний компонент “куркумін” вважається потужним імунним підсилювачем, який діє як протизапальний засіб.

КуркумаPixabay

Ягоди – насичені вітамінами і антиоксидантами, які зміцнюють імунну систему і допомагають організму ефективніше протистояти різним інфекціям.

Ягодиз відкритих джерел

Продукти з вітаміном с – цитрусові (апельсини, грейпфрути, лимони), журавлина, ківі, чорна смородина, суниці, шипшина, горобина, журавлина, брусниця, обліпиха, яблука, хурма.

Різнокольорові овочі – їх пігментів (хлорофіл, астаксантин, бета-каротин) володіють антиоксидантними властивостями і ефективно працюють на зміцнення організму. Квашена капуста, брюссельська і цвітна капуста, помідори, проростки пшениці, овочі листові зелені (петрушка, кріп).

ОвочіPixabay

Солодкий перець (червоний, зелений, жовтий), червона капуста та брокколі є потужними підсилювачами імунної системи.

ПерецьPixabay

Всі вищеперелічені продукти підвищують стійкість організму до несприятливих факторів зовнішнього середовища, у тому числі інфекцій, переохолодження, стресових факторів. Вони збільшують вироблення антитіл і інтерферону, що захищають організм від вірусів.

Нагадаємо, вчені назвали способи підсилити імунітет за 24 години.

Раніше повідомлялося, що американські медики з госпіталю університету Джорджа Вашингтона вирішили наочно продемонструвати, як коронавірус вражає легені людини за допомогою спеціальної 3D-моделі.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин