До уваги отримувачів соціальних допомог

На засіданні Верховної Ради України 30.03.2020 прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)», який набрав чинності.

Зазначеним законом внесені зміни до законів України, зокрема до:

1. Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»:

– строк виплати даної допомоги сім’ям, яким вона була призначена раніше, продовжується без подання необхідних документів на період карантину, з подальшим проведенням перерахунку розміру виплаченої допомоги на підставі заяви та необхідних документів, поданих після закінчення терміну дії зазначених заходів.

2. Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми»:

– строки звернення щодо призначення державної допомоги сім’ям з дітьми продовжуються на період карантину та один місяць після дати його завершення.

3. Закону України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю»:

– у випадку пропуску в період карантину строку переогляду особою з інвалідністю з дитинства або дитиною з інвалідністю, виплата державної соціальної допомоги не зупиняється до закінчення терміну дії зазначених заходів з подальшим проведенням перерахунку розміру виплаченої державної соціальної допомоги на підставі заяви та результатів переогляду особи з інвалідністю з дитинства або дитини з інвалідністю.

4. Закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю»:

– строки звернення за допомогою продовжуються на період карантину та один місяць після дати його завершення;

– у випадку пропуску в період карантину строку переогляду особою з інвалідністю, виплата допомоги не зупиняється до закінчення терміну дії зазначених заходів з подальшим проведенням перерахунку розміру виплаченої допомоги на підставі заяви та результатів переогляду особи з інвалідністю.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин