У клініці пластичної хірургії «Дмитрий-Мед» паціент не помирав

В ніч с 22 на 23 червня в одній з Кременчуцьких клінік пластичної хірургії стався трагічний випадок. Від ускладнень після надання хірургічних послуг (а саме пластики носа) померла жінка. Триває слідство…колектив приватної клініки, яка знаходиться у полі зору правоохоронців, відмовляється надавати коментарі, що є приводом для розповсюдження чуток та неправдивої інформації, які ширяться містом.
Слід зазначити, що подібних клінік у Кременчуці дві. І, на відміну від своїх «мовчазних колег», інша клініка – клініка пластичної хірургії «Дмитрий-Мед» свої коментарі надала.
Приводом стали саме чутки, які розповсюджуються містом та можуть негативно вплинути на медичний заклад з бездоганною багаторічною репутацією.
Так, дійсно, лікар, який оперував померлу, працював у «Дмитрий-Мед», але з липня 2019 року у клініці не працює і зараз має власну клініку на вул. Бутиріна. З того часу жодних послуг у клініці «Дмитрий-Мед» він не надавав і жодного дня в ній не практикував.
До того ж, адреса клініки «Дмітрій-Мед» відома усім городянам та тим, хто звертається по допомогу до фахівців медичного закладу – і це ніяк не центр міста, а його Нагірна частина, а саме : Бульвар «Автокразівський». Тож, намагання перекласти свою провину на колег або розповсюджувати неправдиву інформацію, намагаючись перекласти відповідальність на будь-кого іншого, – це безглуздо та недоречно. Моральну сторону даного вчинку ми залишаємо «за дужками», нехай це буде на совісті усіх причетних.
Керівництво та колектив клініки пластичної хірургії «Дмитрий – Мед» висловлює щире співчуття родині померлої і сподівається на справедливе розслідування. А також, бажає здоров’я усім кременчужанам та гостям міста!

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин